Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Greta Koēi fal ēmimin e “Mikrofonit” nė Gėrdec

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Greta Koēi fal ēmimin e “Mikrofonit” nė Gėrdec   31/3/2008, 13:35

Edhe pse me njė karrierė shumė tė shkurtėr dhe moshė tė vogėl, Greta Koēi ka mundur tė bėjė pėr vete shumė shpejt publikun dhe tė fitojė disa ēmime, atė tė “Mikrofonit tė Artė” dhe tė “Top Fest”-it.
Tani me njė repertor tė sajin dhe mė e sigurt nė vetvete si artiste, Greta ka vendosur tė bėjė njė tur tė gjatė nė Shqipėri. Deri tani ka dhėnė 7 koncerte, ndėrkohė qė janė nė plan edhe 22 tė tjerė nė Shqipėri. Turi ėshtė ndėrprerė pėr shkak tė tragjedisė qė ka ndodhur nė Gėrdec, por rifillon mė 2 prill me Gjirokastrėn, mė pas e ka radhėn Pėrmeti, Tepelena etj., pėr tė pėrfunduar mė 1 maj nė vendlindjen e saj, nė Shkodėr. Ndėrkohė pėr verėn ėshtė parashikuar njė tur jashtė kufijve tė Shqipėrisė, nė Maqedoni dhe Mal tė Zi pėr tė dhėnė koncerte kudo ku ka shqiptarė. Njė tjetėr lajm qė na vjen nga Greta ėshtė edhe fakti se kėngėtarja ka vendosur qė shumėn prej 5 milionė lekėsh tė vjetra qė i ishte akorduar si fituese e ēmimit tė parė tė “Mikronit tė Artė” vitin e kaluar, t’ia japė banorėve tė dėmtuar tė Gėrdecit. Mikrofoni ka gati njė vit qė ėshtė bėrė dhe mesa duket Greta nuk i ka tėrhequr akoma ato para, ndėrkohė qė tani ka kėrkuar tė firmosė pėr ta dhėnė mė pas kėtė shumė tė konsiderueshme pėr bamirėsi.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Greta Koēi fal ēmimin e “Mikrofonit” nė Gėrdec
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: