Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rrumbullakosen linjat elegante tė Ēiljetės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rrumbullakosen linjat elegante tė Ēiljetės   31/3/2008, 13:38

Si gjithmonė vajza bukuroshe do gjejė motive pėr tė qenė nė qendėr tė vėmendjes. Kjo edhe pėr faktin se ėshtė gjithnjė nė aktivitet me koncerte apo kėngė tė reja, por edhe pėr pamjen e saj tėrheqėse dhe seksi.
Dalja mė e fundit e Ēiljetės ishte pak ditė mė parė nė “Top Fest”. Edhe njė sy jo shumė i kujdesshėm mund tė vinte re se Ēiljeta kishte shtuar dukshėm nė peshė. Kėtij fakti i shtohej edhe ēudia se si ka mundėsi qė Ēiljeta mė nė fund kishte zgjedhur njė veshje shumė serioze?! Njė fustan i gjatė, pa asnjė farė dekolteje, ngjyrė floriri, kishte qenė zgjedhja e radhės e Ēiljetės. Por fakti qė rrinte ngjitur pas trupit, e bėnte lehtėsisht tė dukshėm shtimin nė peshė nė pjesėn e barkut. Megjithatė njė vajze plot hire si Ēiljeta duket se edhe kėto kile sikur i kanė lezet. Njė tjetėr risi ishte edhe fakti se nė “Top Fest”, Ēiljeta u paraqit me njė baladė, e cila ishe shumė ndryshe nga “Tekila”, “Serenata” etj., kėngė shumė ritmike dhe mbi tė gjitha shumė komerciale. “Dorėheqja” ėshtė njė baladė me tekst tė Aida Barakut dhe muzikė tė Flor Mumajesit. Ndėrkohė Ēiljeta ėshtė nė pritje pėr tė xhiruar klipin e kėngės “Puēi Puēi” sė bashku me miken dhe kolegen e saj Ingrid Gjoni. E pyetur nga “Panorama Plus” se cila ėshtė arsyeja qė ky klip po vonon kaq shumė, Ēiljeta pėrgjigjet se bėhet fjalė pėr njė skenė, e cila i ngjan njė ringu boksi dhe duhet tė xhirohet natėn dhe nė stadium. Mirėpo koha e keqe me shi dhe tė ftohti ia kanė prishur planet, por edhe ngjarjet e fundit tragjike gjithashtu kanė ndikuar. Ndėrkohė nė klip kjo ndeshje boksi mes dy femrash rivale do tė komentohet nga njė komentator sporti. Do ketė gjithashtu nė klip edhe disa djem qė merren me body building dhe natyrisht surpriza e radhės ėshtė Ēiljeta, qė do vishet nuse nė njė nga skenat e kėtij klipi. Dhe ne jemi nė pritje pėr tė parė nėse e gjitha kjo ide qė, nė fakt, duket interesante pėr detajet qė paraqet, do tė jetė po kaq e bukur nė realizimin e saj.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Rrumbullakosen linjat elegante tė Ēiljetės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: