Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ermal Mamaqi tėrhiqet nga Portokalli pėr shkak tė biznesit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ermal Mamaqi tėrhiqet nga Portokalli pėr shkak tė biznesit   31/3/2008, 13:46

Ermal Mamaqi, djaloshi simpatik i cili ishte pjesė e "SHBLSH", grupit mė argėtues tė "Portokalli"-sė, nuk do tė jetė mė pjesė e kėtij spektakli, por nė njė bisedė pėr "Panorama", ai nuk e pėrjashton rikthimin e tij dikur mė vonė.
Ermali ka thėnė se arsyeja se pse kishte vendosur tė largohet, ishte sepse nuk e pėrballonte dot ngarkesėn e madhe qė kishte spektakli si dhe punėn e tij private tė hapur pak muaj mė parė. Tė investosh aq shumė pėr t’u bėrė i famshėm dhe i suksesshėm dhe kur tė arrish kulmin tė largohesh, duket paksa e ēuditshme, por Ermali dhe e dashura e tij, Ami, i janė pėrkushtuar si duket biznesit privat. Ata kanė krijuar njė agjenci e cila merret me organizimin e ngjarjeve tė ndryshme, dasmave, drekave dhe darkave festive, konferencave, ndejave, zbukurimeve tė ambienteve, ndriēim, fustane dhe DJ. Megjithatė, derisa Ermali largohet nga “Portokalli”, Ami vazhdon tė shkėlqejė edhe mė tej ēdo tė diele, nė skenėn e cila edhe i njohu dhe i bėri bashkė ēiftin. Nė pyetjen nėse biznesi do t’ia marrė kohėn dhe do t’i pamundėsojė tė merret me muzikė, Ermali ėshtė pėrgjigjur: “Jo, jo, nga muzika nuk e kam ndėrmend tė shkėputem. Por dua tė them se edhe te ‘Portokalli’ mund tė kthehem sa herė tė dua, pasi aty i kam dyert e hapura”, ka thėnė Ermali. Ermali ka zbuluar se surpriza e radhės do tė jetė njė kėngė, e cila do tė shoqėrohet me videoklip dhe do tė jetė gati gjatė verės. “Bėhet fjalė pėr njė duet, por pėr momentin nuk dua tė zbuloj asgjė mė tepėr. Ju thjesht bėhuni gati tė dėgjoni njė kėngė shumė atraktive dhe ritmike”, shton Ermali.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Ermal Mamaqi tėrhiqet nga Portokalli pėr shkak tė biznesit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: