Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rusia nuk do lejojė Kosovėn nė OKB

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Rusia nuk do lejojė Kosovėn nė OKB   2/4/2008, 16:22

Rusia nuk do ta lejojė Kosovėn tė bėhet vend anėtar i Kombeve tė Bashkuara, tha ministri i jashtėm rus, Sergei Lavrov. Lavrov shtoi se Rusia do pėrdorė fuqinė si vend anėtar i pėrhershėm nė Kėshillin e Sigurimit pėr tė bllokuar rrugėn e Kosovės drejt OKB-sė.
Komentet e Lavrovit u bėn gjatė njė fjalimi nė Dhomėn e Ulėt tė Parlamentit rus, Duma.

Nė tė tjera zhvillime sot ėshtė nisur aeroplani i parė me 40 tonė ndihma humanitare nga Rusia pėr serbėt e Kosovės.
Sipas burimeve ruse sasia e ndihmave pėr pakicėn serbe nė Kosovė do tė jetė 140 tonė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rusia nuk do lejojė Kosovėn nė OKB
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: