Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Alba do ta pagėzojė vajzėn e saj me emrin Honor

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Alba do ta pagėzojė vajzėn e saj me emrin Honor   4/4/2008, 14:20

Revista “Star” ka bėrė tė ditur se Jessica Alba (26) sė shpejti do ta ketė njė vajzė. Sipas kėsaj reviste, Alba ka vendosur qė gocėn e saj ta pagėzojė me emrin Honor. Pėr kėtė shkak miqtė e saj janė duke pėrgatitur njė ndejė nė shtėpinė e menaxherit Chris Henze
“Emri ėshtė i bukur. E ka zgjedhur, sepse Alba e konsideron nder qė ky fėmijė ėshtė fryt i dashurisė sė saj me Cash Warren. Njėri nga mysafirėt qė do tė marrė pjesė nė ndejė, Albas do t`ia dhurojė njė qafore me emrin Honor”, i ka thanė revistės “Star” njė burim i afėrt me Alban.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Alba do ta pagėzojė vajzėn e saj me emrin Honor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: