Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jordan njė tjetėr ndėrhyrje nė gjinj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jordan njė tjetėr ndėrhyrje nė gjinj   4/4/2008, 14:22

Modelja magjepsėse, Jordan, ėshtė e neveritur nga gjinjtė e saja "tė prishura" dhe ėshtė duke planifikuar ndėrhyrjen e pestė kirurgjike pėr t’i pėrmirėsuar ato.
Nėna e tre fėmijėve nuk ėshtė e lumtur me masėn aktuale tė gjinjve dhe thotė se ato janė shumė tė mėdha dhe nuk janė tė ngritura aq sa kanė nevojė. Megjithatė mjeku i saj thotė se kjo do tė ishte njė ndėrhyrje shumė e shpejtė pas asaj qė ka ndodhur vetėm para pak kohe.

“Ėshtė shumė herėt pėr ta bėrė pėrsėri njė ndėrhyrje tjetėr kirurgjike. Ajo duhet ta lė tė kalojė njė kohė qė tė mėsohet me ndryshimet nė trupin e saj mendėrisht dhe fizikisht”, ka thėnė kirurgu i saj plastik Dr. Karidis.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Jordan njė tjetėr ndėrhyrje nė gjinj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: