Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Eve Mendes ndjehet mė mirė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Eve Mendes ndjehet mė mirė   4/4/2008, 14:25

Pas qėndrimit disa javor nė njė klinik tė kurimit nė Amerikė, aktorja e Hollivudi Eva Mendez ėshtė prezantuar nė formėn mė tė mirė tė mundur. “Dielli po shkėlqen”, kėshtu ka deklaruar Mendez pėr revistėn “People”, e cila pėr momenti ėshtė duke ndjekur njė program fituesi, nė mėnyrė qė tė parapėrgatitet pėr projektet filmike qė po e presin.
Aktorja 34 vjeēare, ka folur rreth sfidave, planeve tė kėtij viti dhe leksionit qė ka marr se si tė ē’lodhet, mirėpo nuk ka dashur tė flasė mbi shkakun e shtrimit nė klinik. “Tre vitet e fundit ishin tė tmerrshme pėr mua, mirėpo tani ndjehem shumė mirė”, ka deklaruar Mendez. Edhe nė sferėn private ajo ėshtė mjaft e lumtur. Pėr shumė vite me radhė, Mendez ėshtė nė lidhje me producentin George Gargurevich

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Eve Mendes ndjehet mė mirė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: