Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Paris Hilton reklamuese...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Paris Hilton reklamuese...   6/4/2008, 13:07

Bukuroshja Paris Hilton, me sa duket pėrėsi i rikthehet reklamave tė saj pėr ushqimin po thuaj mė tė adhuruar nga tė gjithė,'Hamburger'. Ajo thekson se:
"Do t'i rikthehem kėtyre reklamave, se pėr mua ėshtė jo vetė
njė kėnaqėsi gjatė xhirimeve dhe fotografive, por edhe njė mburje, qė tė jem ikona e kėtij ushqimi qė po thuaj se dita nuk mė kalon pa 1 hamburger".
Nga kjo nėnkutpohet se Paris Hilton jo vetėm qė ka kėnaqėsi, por me sa duket edhe paguhet shumė pėr kėto reklama tė mira. Por nė tė vėrtet ia vlen qė tė paguhet pasi ėshtė njė ikon jo e zakonshme, njė vajzė qė nuk e ka shoqen as nė botė e as nė vendin e saj tė pėrditshėm Hollywood.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Paris Hilton reklamuese...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: