Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lohan do tė luajė njė tė ēmendur pas seksit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lohan do tė luajė njė tė ēmendur pas seksit   7/4/2008, 00:32

Lindsay Lohan ka nėnshkruar njė kontratė sipas sė cilės ajo do tė zhvishet lakuriq dhe do tė luajė rolin e njė kameriereje tė varur nga seksi nė filmin e ri, tė quajtur “Florence”.
Vetėm disa ditė pasi ishte pajtuar tė luajė rolin e njėrės nga anėtaret e familjes sė vrasėsit Charles Manson ne filmin “The Manson Girls”, Lohan ka arritur njė marrėveshje tjetėr pėr tė luajtur nė njė tjetėr film kontrovers.

Sipas revistės “Star”, 21-vjeēarja do tė fitojė vetėm 75 mijė dollarė pėr ta luajtur kėtė karakter tė shprishur. “Ajo vetėm ka dėshirė qė t’u pėrkujtojė kompanive filmike se di tė aktroje dhe se ia vlen tė punėsohet nė ndonjė film”, ka thėnė njė burim i revistės.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Lohan do tė luajė njė tė ēmendur pas seksit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: