Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Courteney Cox i ēmendur ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Courteney Cox i ēmendur ?   7/4/2008, 18:12

Courteney Cox nuk dihet a ke pesuar nje tragjedi me trurin e tij por ndoshta edhe po, pasi ate qe ka thene ai nuk eshte dicka normale. Me sa duket ai nuk eshte nje prind i mire dhe i sjellshem ndaj femise se vet. 42 vjecari Cox, ka thene se e urren femine e tij te vogel. Kjo sipas te gjithe analizave d.m.th nje deshtim fatal me ndjenjat e nje prindi si Cox.
Vetem mund te vije nje keqardhje per femine e tij qe mund te thot se nuk ka nje te ardhme te mire dhe nuk e pret nje dashuri prinderore se te dy prinderit me sa duket e urrejne pa asnje arsye. Nuk dihet se si e kane deklaruar dy prinderit e nje femije fat keq se e urrejne, dhe gjykatesi amerikan i njohur Leart Di, ka thene se duhet te denohet nje qift i till qe urrejne femine e tyre te vete, por denimi mund te jete ose i te dyve, ose ta marrin femine dhe ta qojne dikund ku do gjeje nje dashuri te mire prinderore jo te vertete por te pakten jo urrejtje ate qe e ka deri tani ne prinderit e vete te vertete qe e kane sjelle ne jete e sot pa logjik vet pa turp deklarojne se e urrejne femine e tyre.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Courteney Cox i ēmendur ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: