Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 180 mijė dollarė unazė martese pėr Moss

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: 180 mijė dollarė unazė martese pėr Moss   8/4/2008, 23:36

Supermodelja britanike Kate Moss ka harxhuar plot 180 mijė dollarė pėr tė blerė unazėn e saj tė martesės, pasi qė ka pranuar propozimin e tė dashurit tė saj, Jamie Hince.
“Kate ėshtė shtylla kryesore nė lidhjen e tyre dhe ka paguar pėr unazėn e saj. Ajo dėshiron qė planet e martesės tė pėrfundojnė deri mė 1 maj”, ka thėnė njė burim.

Ēifti janė nė lidhje qė nga gushti i vitit tė kaluar, dhe thuhet se planifikojnė qė martesa tė realizohet gjatė verės.

Thuhet se Kate ka pranuar propozimin pėr martesė tė kitaristit tė grupit “The Kills”, pasi qė ai ishte pajtuar tė fillojė familje. Kate, 34-vjeēare, ka njė vajzė 5-vjeēare, Lila, nga lidhja me ish-tė dashurin, Jefferson Hack.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
180 mijė dollarė unazė martese pėr Moss
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: