Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pamela Anderson tretman nudo pėr Hefnerin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Pamela Anderson tretman nudo pėr Hefnerin   8/4/2008, 23:40

Biondja seksipile Pamela Anderson ka vallėzuar lakuriq pėr pronarin e revistės sė famshme pėr meshkuj Playboy, Hugh Hefner, me rastin e ditėlindjes sė tij tė 82-tė.
Sipas tabloidit The Sun, ish-ylli i serialit Baywatch ka vallėzuar pėr Hefnerin nė njė hotel nė Las Vegas. Anderson kishte hyrė nė dhomėn e Hefnerit nė njė hotel nė Las Vegas pa rroba, duke mbathur vetėm kėpucė me take tė larta.

Pronari i hotelit, George Maloof, ka shpjeguar ngjarjen interesante: “Ai ėshtė mahnitur kur e ka parė atė dhe ka buzėqeshur si kurrė mė parė”.

Anderson, 40-vjeēare, qė nga fillimi i karrierės sė saj, ėshtė paraqitur 12 herė nė ballinėn e revistės Playboy.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Pamela Anderson tretman nudo pėr Hefnerin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: