Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Naomi kurrė mė nuk mund tė fluturojė me “British Airways”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Naomi kurrė mė nuk mund tė fluturojė me “British Airways”   9/4/2008, 18:41

Pėr shkak se ka fyer policinė dhe personelin e Terminali 5 nė aeroportin londinez “Heathrow”, Naomi Campbell i ėshtė ndalur pėrjetėsisht mundėsia e fluturimit me kompaninė “British Airways”.
“Me kėtė ndalesė, ne u dėrgojmė porosi tė gjithėve se njė sjellje e tillė ėshtė plotėsisht e papranueshme”, ka thėnė njė zyrtar i BA-sė pėr “Daily Mirror”. Ai e ka pranuar se pėr ta sjellė njė vendim tė tillė ka qenė e vėshtirė, ngase flitet pėr njė klient me vlerė. “Megjithatė, pėr ne prioritare ėshtė siguria e personelit dhe e udhėtarėve”, ka thėnė ky zyrtar. Nga ana tjetėr, Naomi shpreson se ky konflikt me BA-nė do tė mund tė tejkalohet. “Prej 30 vjetėsh fluturon me ‘British Airways’ dhe mendoj se ky konflikt mund tė zgjidhet nė mėnyrė miqėsore”, ka deklaruar zėdhėnėsi i modeles.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Naomi kurrė mė nuk mund tė fluturojė me “British Airways”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: