Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ronney i martuar...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Ronney i martuar...   11/4/2008, 22:14

Ka ardhur koha qe edhe Wanye Rooney te martohet me ate qe e dashuron. Te gjithe futbollistet e ekipes se 'Manchester United', kane marrur kete vere si parashikim te martesave te tyre, dhe keshtu edhe i plotesojne bemat qe i parashikojne... "The England" ka treguar per martesen e Ronney pak me gjate. Coleen McLouglin 21 vjecare, per momentin vazhdon te mbetet dashnorja e Rooney per deri sa nuk eshte martuar me ate.E per bashkeshorte ja lejme javes se ardshme ku dhe caktohet dasma e tyre.Te gjithe jane te kenaqur me kete martese qe pritet kryesisht vete dhendri dhe nusja, kurse perkrahesit kryesor te ketyre dasmave jane prinderit e te dy femijeve te tyre, Rooney dhe McLouglin.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ronney i martuar...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: