Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Green Day sa po ja nis me koncertet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Green Day sa po ja nis me koncertet   11/4/2008, 22:17

Grupi i mirėnjohur pėr ju qė tash mė ka bėr njė bum tė madh nė estradėn muzikore, Green Day me albumin e tyre tė fundit 'American Idiot', sa po ja kanė nisur udhėtimit tė tyre avanturier me koncerte nė vende tė ndryshme.Ato janė shfaqur nė skenė pėr herė tė parė nė Los Angelos, nė Hollywood, Beverly Hills, dhe tash pėr herė tė fundit koncerti u zhvillua nė Portugali.Nuk kanė treguar se ku do jetė vendi i ardhshėm qė krejt populli do pushtohet nga tingujt e muzikės rock, por dihet se kjo verė pėr Green Day, ėshtė njė verė me pėrplotė plane dhe kėngė tė reja.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Green Day sa po ja nis me koncertet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Muzika nėpėr Botė-
Kėrce tek: