Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pirates of the Caribbean 4 - The Fountain of Youth

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Pirates of the Caribbean 4 - The Fountain of Youth   14/4/2008, 11:47

Filmi aq i deshiruar dhe filmi qe fitoi qindra, mijera milion dollare dhe euro, qe kishte vetem 3 pjese te realizuar Pirates Of The Caribbean, vjen me pjesen e 4 katert te saj "The Fountain of Youth"  1. The Curse of the Black Pearl. (Pirates Of The Caribbean 1)
  2. Dead Man's. (Pirates Of The Caribbean 2)
  3. At the World's End. (Pirates Of The Caribbean 3)
  4. The Fountain of Youth. (Pirates Of The Caribbean 4)Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pirates of the Caribbean 4 - The Fountain of Youth   14/4/2008, 12:00

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pirates of the Caribbean 4 - The Fountain of Youth   14/4/2008, 12:07

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pirates of the Caribbean 4 - The Fountain of Youth   26/11/2008, 17:05

Vertet ky filmi ishte nder filmeve me te pelqyera ne bot
mu m'ka pelqy se tepermi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pirates of the Caribbean 4 - The Fountain of Youth   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pirates of the Caribbean 4 - The Fountain of Youth
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Kinematografia dhe Teatri-
Kėrce tek: