Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Julia Roberts: Kurrė nuk pėrdor deodorant

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Julia Roberts: Kurrė nuk pėrdor deodorant   26/4/2008, 14:29

Aktorja Julia Roberts ka thėnė se ajo kurrė nuk pėrdor deodorante, dhe se e ruan veten tė pastėr dhe tė freskėt vetėm me ndihmėn e sapunit dhe ujit
''Kurrė nuk pėrdor deodorante. Nuk janė gjė e preferuar e imja”, ka thėnė aktorja, e cila ka shtuar se sapuni dhe uji janė tė vetmet produkte higjienike qė ajo mė sė shumti i pėrdor.

Roberts, dominoi gazetat gjatė vitit 1999 kur u paraqit nė premierėn britanike tė filmit “Notting Hill”, me qime tė dukshme nėn sqetull. Aktorja aktualisht ėshtė duke xhiruar filmin e saj tė ri, “Duplicity”, me aktorin Clive Owen.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Julia Roberts: Kurrė nuk pėrdor deodorant
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: