Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Fejohet aktorja Carmen Electra

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Fejohet aktorja Carmen Electra   26/4/2008, 14:39

Aktorja seksi, Carmen Electra, ėshtė fejuar me tė dashurin e saj Rob Patterson, ka konfirmuar zėdhėnėsi i saj.
“Ai u ka thėnė miqve ditė mė parė se ėshtė fejuar. Unaza ėshtė njė diamant i zi, i vendosur nė diamante tė bartė”, ka thėnė njė burim.

Dyshja, tė cilėt janė nė lidhje pėr mė pak se njė vit, u fejuan nė Vegas gjatė vikendit tė fundit, derisa Carmen festonte 36-vjetorin e ditėlindjes.

Kjo do tė jetė martesa e tretė pėr aktoren-modele, e cila mė herėt kishte qenė e martuar edhe me rokerin Dave Navarro dhe, pėr njė kohė tė shkurtė, edhe me yllin e NBA, Dennis Rodman.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Fejohet aktorja Carmen Electra
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: