Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kate Hudson ėshtė mė e bukura

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kate Hudson ėshtė mė e bukura   2/5/2008, 18:43

Aktorja amerikane Kate Hudson ka kryesuar listėn revistės “People”, tė 100 njerėzve mė tė bukur nė botė. Hudson ka mundur tė pėrballoj konkurrencės e Halle Berry, Scarlett Johansson, Nicole Kidman dhe Salma Hayek.
Hudson do tė dal nė faqen e parė tė revistės gjatė kėtij muaji. Nga viti 1990 bėhet pėrzgjedhja e njerėzve me famė nėn titullin “Mos Beautiful”.
Gjatė kėsaj pėrzgjedhje aktorja Halle Berry u rendit pėr tė 12 herė nė mesin e 100 mė tė bukurave. Ndėrkaq me 67 vjet, aktorja Raquel Welch ėshtė bukuroshja mė e vjetėr nė listė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Kate Hudson ėshtė mė e bukura
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: