Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Sarah Jessica Parker me koleksion personal rrobash

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Sarah Jessica Parker me koleksion personal rrobash   4/5/2008, 21:02

Ylli i serisė “Sex and the City”, Sarah Jessica Parker, ka disenjuar njė koleksion personal rrobash pėr shtėpinė e modės “Steve and Barry” dhe me kėtė i ėshtė bashkėngjitur kolegeve tė saj Kate Moss, e cila ka disenjuar pėr “Top Shop” apo Penelope Cruz pėr “Mango”.
Koleksioni mban emrin “Bitten” dhe pėrfshin: jeans, fustane, triko, xhemperė, dorėza, kėpucė dhe veshje tė brendshme. Secila nga kėto prodhime mund tė blihen pėr vetėm 4.50 funte ose mė pak. Sarah deri tashti ka pasur disa oferta pėr bashkėpunim nė fushėn e modės. “Asnjėherė nuk kam dėgjuar mė parė pėr “Steve and Barry” dhe as qė e kam ditur se ekziston, por mė ka pėlqyer ideja dhe ėshtė kėnaqėsi tė punosh me njerėz tė tillė”, ka deklaruar Sarah.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Sarah Jessica Parker me koleksion personal rrobash
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: