Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kutcher: Diaz ėshtė mė e fortė se unė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kutcher: Diaz ėshtė mė e fortė se unė   8/5/2008, 23:48

Aktori hollivudian, Ashton Kutcher, ėshtė munduar tė mbajė hapin me bashkėaktoren e tij gjatė xhirimit tė filmit “What Happens in Vegas”, Cameron Diaz, pasi ajo ėshtė shumė mė e pėrshtatshme se ai.
Kutcher ishte munduar tė pėrgatitet fizikisht pasi ėshtė magjepsur nga aftėsitė fizike tė Diaz, ndėrsa ka pranuar se zgjuarsia e saj atletike e kishte turpėruar atė.

“Para se tė filloja xhirimin e filmit kam punuar me njė trajner sepse nuk mund tė lejoja qė femra tė ishte nė formė mė tė mirė fizike se unė. Cameron ma vėshtirėsoi shumė punėn. Ajo mė thoshte ‘A je duke ushtruar, se unė kam ushtruar herėt nė mėngjes’. Ajo ėshtė njė vajzė e fortė. Tė gjitha skenat e luftės nė film janė reale. Mė kanė rrahur pak, por jo shumė”, ka thėnė Kutcher.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kutcher: Diaz ėshtė mė e fortė se unė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: