Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Aniston fton tė dashurin tė kėndojė nė ndejė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Aniston fton tė dashurin tė kėndojė nė ndejė   11/5/2008, 02:48

Aktorja Jennifer Aniston, do ta kombinojė biznesin me kėnaqėsinė, nė ndejėn qė do tė organizohet pėr shkak tė filmit tė saj tė ri “Marley & Me”, duke e ftuar tė dashurin e saj, John Mayer, tė kėndojė nė kėtė festė
Ekipi realizues, planifikon tė festojė nė fund tė xhirimeve tė komedisė mė 10 maj dhe Mayer ėshtė kėrkuar tė bėjė njė paraqitje tė veēantė, tė kėndojė tri kėngė.

“Gjithēka ka ndryshuar nė minutat e fundit, andaj edhe John do tė mund ta bėjė kėtė pėr tė. Ai ėshtė i ēmendur pas Jennifer”, ka thėnė burimi.

Dyshja u panė sė bashku mė Miami para njė muaji, kur u fotografuan duke u puthur dhe pėrqafuar.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Aniston fton tė dashurin tė kėndojė nė ndejė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: