Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rihanna: Trio me Winehouse dhe Duffy?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rihanna: Trio me Winehouse dhe Duffy?   3/6/2008, 14:44

Rihanna ndėr tjera nė albumin e ardhshėm ka paraparė njė bashkėpunim karakteristik. Ajo po planifikon tė regjistroj njė kėngė mė Amy Winehouse dhe Duffyn.
Ylli i kėngės “Umbrella” ka bėrė njė listė kėngėtaresh dhe producentėsh tė preferuar, me tė cilėt dėshiron tė punoj nė studio albumin e radhės. Nė krye tė listės siē diket janė Winehouse, Duffy dhe super-producenti Mark Ronson.
Rihanna nė intervistė pėr BBC: “ Mark Ronson ėshtė i mrekullueshėm. Kemi biseduar tė bashkėpunojmė nė albumin tim tė ardhshėm. Ndėrkaq bashkėpunimi me Winehouse dhe Duffy do tė ishte interesant pasi kemi zėra tė ndryshme. Mė pėlqen Amy dhe e cilėsoj tė veēantė albumin e saj. Gjithashtu e mrekullueshme ėshtė edhe Duffy me punėn qe e bėnė”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Rihanna: Trio me Winehouse dhe Duffy?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: