Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Avril Lavigne shqetėsohet dhe publikon tė dhėna...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Avril Lavigne shqetėsohet dhe publikon tė dhėna...   15/11/2007, 00:18

Avril Lavigne


Ka filluar lufta e ftohte mes kengetares kanadeze dhe thashethemaxhiut me te madh te internetit. Prej shume kohesh eshte faqja kryefjale e thashethemeve per vipat, shumica e te cilave jane te paverteta. Avril Lavigne, qe eshte gjendur shpesh pjese e kesaj faqe, per ceshtje nga me privatet, dhe absurdet, ka hapur nje faqe ne internet, qe rivalizon, dhe thote "te verteten" per gjithcka. Faqja e yllit te "When your gone" eshte privatizimi, aty ku ajo ka shkruar:
"Me kane lenduar shume fjalet e tij, dhe eshte momenti per the thene: Mjaft. Me ndihmoni dhe ju per te mundur kete faqe debile per debila".
Lufta e Internetit eshte tek portat. Behuni gati per me te keqen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Avril Lavigne shqetėsohet dhe publikon tė dhėna...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Muzika nėpėr Botė-
Kėrce tek: