Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Juna dhe Romina adhurojnė muzikėn angleze

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Juna dhe Romina adhurojnė muzikėn angleze   11/9/2008, 03:48

Dy banoret e shtėpisė sė "Big Brother Albania", Juna dhe Romina, janė adhuruese tė ēmendura tė muzikės angleze, sidomos tė grupeve qė vinė nga Britania e Madhe.
Kjo ėshtė treguar edhe gjatė koncertit tė kėngėtarit, James Blunt, nė Tiranė ku tė dy vajzat morėn pjesė dhe ishin fanse tė zjarrta tė muzikės sė kėngėtarit britanik, i cili ka shėrbyer si ushtar i KFOR-it nė Kosovė.

Edhe Juna edhe Romina kishin shprehur dėshirėn e tyre tė dėgjojnė sa mė shumė muzikė angleze gjatė qėndrimit tė tyre nė shtėpinė e “Big Brother”, ku zakonisht kėndonin tekstet e kėngėve tė U2, Beatles, etj.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Juna dhe Romina adhurojnė muzikėn angleze
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: