Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mė nė fund vjen albumi i Alban Skėnderajt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Mė nė fund vjen albumi i Alban Skėnderajt   11/9/2008, 03:49

Kėngėtari, Alban Skėnderaj, mė nė fund do tė paraqitet nė treg me albumin e tij, pėrderisa ka lansuar nė televizione video-incizimin, "Larg dhe afėr".
Alban Skėnderaj, ka thėnė pėr mediat shqiptare se nė fund tė qershorit do tė hedh nė treg albumin e tij tė dytė, tė cilėn gjė ai e ka quajtur njė sprovė tė vėrtetė.

"Larg dhe afėr" ėshtė kėnga dhe klipi i parė promovues i kėtij albumi, i cili shpejt do tė pasohet edhe nga kėngė tė tjera, pėr tė cilat kantautori deklaron se pėrbėjnė njė hap mė profesional nė karrierėn e tij.

Pėrveē albumit, flitet se kėngėtari gjatė qėndrimit nė Gjermani, mund tė kėtė filluar lidhje me kėngėtaren e bukur, Miriam Cani, por ai pėrveē se ka pranuar miqėsinė me tė pėr gazetėn “Shqip”, nuk ka folur pėr lidhje, e cila, gjithsesi, ngelet enigmė.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Mė nė fund vjen albumi i Alban Skėnderajt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: