Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ina shtatzėnė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Ina shtatzėnė   11/9/2008, 04:02

Njėra ndėr banorėt e ish-shtёpisё sё famshme “Big Brother Albania”, Ina, sipas mediave nё Shqipёri ka ngelur shtatzėnė
Kėtė lajm e ka konfirmuar gazeta “Panorama”, e cila nė numrin e saj tė fundit ka shkruar se kjo ka qenė edhe arsyeja se pse Poli ka refuzuar njė vizitė tė tij nė Itali dhe Spanjė.

Ēifti ėshtė i njohur pėr puthjen e tyre gjatė realit show-ut shqiptarė, i cili pėrfundoj me fitoren e Arbėrit, i cili arriti qė t’i fitoj 50 000 euro. Por, tashmė banorėt e shtėpisė janė shumė tė famshėm nė Tiranė dhe ndiqen kėmba – kėmbės nga paparacėt e shumtė.

Ina ėshtė e dashura e Polit mė tė cilin ajo u njoftua gjatė realit- show-ut.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Ina shtatzėnė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: