Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Moore dhe Kutcher rrisin fonde pėr tė pastrehėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Moore dhe Kutcher rrisin fonde pėr tė pastrehėt   13/9/2008, 14:40

Demi Moore, Ashton Kutcher dhe disa kolegė tė tyre tė famshėm – pėrfshirė kėtu edhe tė sapomartuarit, Charlie Sheen dhe Brooke Mueller — kanė filluar njė fushatė pėr t’i ndihmuar njerėzit e pastrehė dhe tė papunėt.
“E duam kėtė punė dhe besojmė nė tė”, ka thėnė Moore para se tė fillonte ngjarja.

Ndėrkohė Sheen dhe Muller kanė bėrė disa fotografi para fotografėve dhe gazetarėve, me tė arritur nė tepihun ngjyrė vjollce. Kjo ishte edhe paraqitja e tyre e parė para publikut si tė martuar.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Moore dhe Kutcher rrisin fonde pėr tė pastrehėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: