Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Tania fiton betejėn e seksit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Tania fiton betejėn e seksit   13/9/2008, 14:45

Shefi i ushtrisė australiane ka bėrė tė qartė tė mėrkurėn se, Tania Zaetta e cila ngarkohej me akuzėn se ka bėrė seks me ushtarė australianė gjatė luftės nė Afganistan, ėshtė e pafajshme dhe ai personalisht i kėrkon falje asaj.
Zaetta, e cila kryesisht zhvillon karrierė nė Bollywood, ishte justifikuar dhe mbrojtur nė lidhje me akuzat se ajo kishte fjetur me ushtarėt e forcave speciale, gjatė njė koncerti nė njė bazė ushtarake, e cila disa herė ishte sulmuar nga Talebanėt.
Shefi i ushtrisė, Angus Houston i ka thėnė komitetit parlamentar nė Kanbera se ankesa nuk ka pasur bazė. "Nuk ka pasur ndonjė deklaratė pėr kėtė dhe konkludoj se kjo ėshtė vetėm njė gjė qė nuk bėn tė merret nė konsideratė mė. Por, dėshiroj qė t’i kėrkoj falje kėngėtares pėr ēdo lėndim qė ne i kemi bėrė”, ka thėnė ai.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Tania fiton betejėn e seksit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: