Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kėtė javė nė TALKING MOVIES do tė ndiqni ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Kėtė javė nė TALKING MOVIES do tė ndiqni ...   15/11/2007, 00:25

Kete jave ne TALKING MOVIES


Ne rubriken e filmave kete jave do te vije nje prej filmave me te mirepritur te ketyre muajve, per te mos thene filmi me i mire aksion i te gjithe vitit. Matt Damon, behet edhe nje here Jason Bourne, nje 007 i diteve tona, pjese e nje komploti te madh, prej se cilit ka humbur shume, te gjithe jeten e tij. Por tani do te marre fund gjithkca, sepse pas dy episodeve te para, Bourne do te jape ultimatumin, per te zbuluar nje here e mire identitetin e tij.
Ne Talking Movies kete jave
"The Bourne Ultimatum"
Historia, Review, Gafa, Fitimet, Cast, Fakte, Foto e te tjera tek Talking Movies.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Kėtė javė nė TALKING MOVIES do tė ndiqni ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Kinematografia dhe Teatri-
Kėrce tek: