Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Electra: Nuk ngutem pėr martesė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Electra: Nuk ngutem pėr martesė   13/9/2008, 14:50

Modelja e shndėrruar nė aktore, Carmen Electra, ka qeshur me spekulimet se ajo heziton tė martohet me ish-kitaristin e grupit “Korn”, Rob Patterson, duke thėnė se ajo dėshiron t’i merr gjėrat mė ngadalė.
Ylli i filmit, “Scary Movie”, ėshtė fejuar me rokerin gjatė festimit tė ditėlindjes sė saj tė 36, nė prill tė kėtij viti, ndėrsa vazhdimisht ėshtė pyetur se kur do tė jetė dita e madhe.
“Ėshtė interesante se tė gjithė krijojnė kaq shumė presion duke mė pyetur: ‘Kur do tė martohesh?’ Nėse do tė varej nga tjerėt ne tanimė do tė kishim qenė tė martuar dhe do tė ishim ndarė. Nuk po ngutemi dhe jemi tė lumtur me kėtė”, ka thėnė Electra pėr People.com.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Electra: Nuk ngutem pėr martesė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: