Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pritet turne i Zanfinės gjatė verės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Pritet turne i Zanfinės gjatė verės   13/9/2008, 14:55

Kėngėtarja e mirėnjohur e estradės kosovare Zanfina Ismaili pritet qė tė filloi njė turne koncertesh si nė Kosovė ashtu edhe jashtė saj.
Por, nuk ėshtė edhe aq e sigurt qė ajo do tė orkestroj ndonjė kėngė gjatė kėtij viti, pasi Zanfina ka xhiruar njė videoklip nė fillim tė vitit.
Sipas njė burimi tė telegrafi.com kėngėtarja kosovare nuk e ka ndėrmend tė ngutet, pasi qė ajo edhe nė albumin e parė kishte punuar shumė qė ai tė del sa mė kualitativ.
Sido qė tė jetė, kėngėtarja asnjėherė nuk ka ndenjur indiferente ndaj koncerteve nė tė cilat ēdoherė ka marrė pjesė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Pritet turne i Zanfinės gjatė verės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: