Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ina dhe Poli seks nė motel

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ina dhe Poli seks nė motel   13/9/2008, 14:58

Ashtu si tė gjithė mund ta imagjinoni. Poli dhe Ina kanė kaluar ato pak orė tė natės sė bashku nė njėrėn nga dhomat e hotelit.
Sipas informacioneve qė ka marrė ēifti Ina dhe Poli, tė cilėt janė njohur nė emision Big Brother, nuk janė ēmallur akoma si duhet, prandaj dhe momentet e tyre intime me siguri janė shumė mė tė zjarrta nga ē’mund ta imagjinoni.
Por, dhomat e hotelit kanė qenė shumė afėr njėra tjetrės kėshtu qė dėshmitar okular kanė thėnė se ata nuk kanė pasur mundėsi tė flenė gjumė, pasi qė, pėr dreq dėgjohej gjithēka qė ndodhte nga ana tjetėr e murit.
Kėshtu burime kanė thėnė se Ina dhe Poli nuk kanė fjetur asnjė minutė, vetėm kanė bėrė dashuri. Ndėrsa nė mėngjes, miqtė e tyre nuk i kursyer shakatė dhe ngacmimet me dy tė rinjtė e dashuruar, duke iu thėnė se i kishin lėnė pa gjumė pasi gjithēka ēfarė ndodhte tek dhoma e tyre, ata patėn mundėsi ta dėgjonin.
Siē e shihni edhe nga fotoja Ina dha Poli kanė mundur tė flenė vetėm nė autobus, teksa ktheheshin pėr nė Tiranė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ina dhe Poli seks nė motel
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: