Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hathaway dėshiron ta ndryshojė imazhin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Hathaway dėshiron ta ndryshojė imazhin   13/9/2008, 15:08

Anne Hathaway ka dėshirė tė madhe ta ndryshojė imazhin e saj “tė vajzės sė mirė” dhe nė kėtė mėnyrė ta ndryshojė edhe perceptimin e publikut ndaj saj.
Aktorja 25-vjeēare, e cila ėshtė bėrė e famshme me rolet e saja nė filmat pėr fėmijė, “The Princess Diaries” dhe “Ella Enchanted”, thotė se ajo dėshiron ta ndryshojė kuptimin e publikut pėr tė.
“Nuk jam edhe aq e keqe. Mirėpo, mendoj se njerėzit e kanė idenė se unė kam qėndruar nė shtėpi, kam lėpirė sheqerka dhe kam ngrėnė ēokollata duke shikuar filmat e animuar”, ka shpjeguar aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Hathaway dėshiron ta ndryshojė imazhin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: