Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Arta udhėton pėr Spanjė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Arta udhėton pėr Spanjė   13/9/2008, 15:10

Aktorja kosovare, Arta Dobroshi, e cila ishte pretendente pėr ta fituar ēmimin, "Palma e Artė", si aktorja mė e mirė, nuk ėshtė pėrfolur nė asnjė media qėkurse ajo ka shkuar nė Belgjikė.
Mirėpo, burime tė telegrafi.com, nga familja e saj, tregojnė se ajo ka udhėtuar pėr nė Spanjė. Megjithatė, burimi nuk ka saktėsuar nėse Arta ėshtė atje pėr pushime apo ka bėrė ndonjė vizitė pune.
Arta ishte intervistuar nga mė shumė se 100 media tė huaja gjatė Festivalit tė Filmit nė Kanė dhe ishte njėra ndėr favoritet pėr ta fituar ēmimin kryesor si aktorja mė e mirė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Arta udhėton pėr Spanjė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: