Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Arbėri fitues i spektaklit Big Brother

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Arbėri fitues i spektaklit Big Brother   13/9/2008, 15:11

Arbėri ėshtė shpallur fituesi i spektaklit Big Brother dhe 50 mijė eurove qė sjell kjo fitore, duke e mposhtur edhe rivalin e fundit “don zhuanin” e shtėpisė, Olsin.
Arbėri ka dalė fitues nė mesin e pesė banorėve tė fundit tė mbetur, ku ishin edhe Poli, Najada, Astriti dhe Olsi.

I pari i eliminuar nga pesėshja e fundit gjatė natės finale ishte Poli, i ndjekur nga Najada, ndėrsa mė pastaj shtėpinė e lėshoi edhe Astriti duke lėnė pėr fund si rivalė kryesorė dyshen Olsi-Arbėri, nga tė cilėt Arbėri doli edhe fitues i kėtij organizimi mjaft tė famshėm.

Shume urime per Arberin ne emer te gjithe popullit te Republikes se Kosoves dhe anembane botes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Arbėri fitues i spektaklit Big Brother
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: