Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Adnan Ghalib kėrcėnohet me vdekje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Adnan Ghalib kėrcėnohet me vdekje   13/9/2008, 15:14

Ish-i dashuri i Britney Spears, fotografi Adnan Ghalib, ėshtė kėrcėnuar me vdekje nga fansat e nevrikosur tė kėngėtares, pasi ai dėshiron tė shesė njė xhirim tė saj.
Ghalib, i cili ka qenė nė lidhje dashure me kėngėtaren e hitit, “Toxic”, ka njoftuar se ai ka qenė shėnjestėr e fansave tė nevrikosur tė Britneyt, pasi kishte thėnė se ai dėshiron ta bėjė publike njė video-incizim tė pakėndshėm tė kėngėtares, ku ajo paraqitet e zhveshur.
“Kam pasur shumė telefonata nė lidhje me kėtė nga mbarė bota. Ata mė janė kėrcėnuar me vdekje nėse e nxjerr nė internet video-incizimin, pėr kėtė arsye dėshiroj tė bėj njė pauzė nga industria”, ka komentuar Ghalib.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Adnan Ghalib kėrcėnohet me vdekje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: