Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kathy Hilton: Paris nuk bėn tė ngutesh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kathy Hilton: Paris nuk bėn tė ngutesh   13/9/2008, 15:34

Nėna e Paris Hilton nuk dėshiron qė vajza e saj tė ngutet pėr t’u martuar.
Kathy Hilton, mendon se ylli i filmit, “Simple Life”, duhet tė mendojė gjatė para se tė vendosė qė ta kalojė jetėn e saj me rokerin grupit “Good Charlotte”, Benji Madden, pasi qė ata kanė qenė sė bashku vetėm pėr njė kohė tė shkurtė.
“Ata janė sė bashku vetėm qe tre muaj! Mirėpo ai ėshtė njė djalosh shumė i mirė dhe vėrtet po ia kalojnė shumė mirė sė bashku. Atij i pėlqen Parisi ashtu siē ėshtė”, ka thėnė Kathy.
Kėto fjalė vijnė pas deklarimeve tė Paris se Benji ėshtė “mashkulli i pėrsosur” pėr tė, dhe se ajo kurrė nuk ka ndier diēka tė ngjashme pėr njė mashkull.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kathy Hilton: Paris nuk bėn tė ngutesh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: