Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Arbėri dashurohet nė Besartėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Arbėri dashurohet nė Besartėn   13/9/2008, 15:40

Arbėri e ka lėnė tė dashurėn e tij italiane dhe ka filluar tė kaloj me Besartėn, kosovaren e vetme e cila ka qenė nė shtėpinė e "Big Brother".
Kėshtu ka lajmėruar gazeta “Panorama”, e cila ka shkruar se mes Arbrit dhe Besartės mund tė ketė filluar njė histori dashurie. Rreth njė javė mė parė, disa ish-banorė tė shtėpisė sė “Big Brother” morėn pjesė nė ditėlindjen e Besartės nė Gjilan.
Pritja ishte e jashtėzakonshme jo vetėm nga familja e Besartės por nga tė gjithė fansat e programit “Big Brother”. Ishin ftuar nė ditėlindje tė gjithė ish-banorėt, por morėn pjesė vetėm Ēimi me familjen, Astriti me bashkėshorten, Ingridi, Ina, Poli, Visi, Dorina, Julinda me tė dashurin dhe i ftuari i nderit i cili nuk erdhi me grupin por me familjen e tij, ishte Arbri.
Mbas festės nė njė disko tė Gjilanit ku u krye edhe riti tradicional i prerjes sė tortės, tė gjithė banorėt u akomoduan nė njė nga vilat qė janė pronė e familjes sė Besartės, ndėrsa Arbri me familjen u ftuan nė ambientin ku jeton Besarta me familjen e saj. Gjithēka ngjan thjesht me disa gjeste shumė tė ngrohta mikpritjeje, shumė tė spikatura kėto nė traditėn e kosovarėve, e ku ndoshta Arbėri ėshtė pranuar si dhėndėr i ri i Kosovės .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Arbėri dashurohet nė Besartėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: