Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Blair: Amerikanėt janė obsesivė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Blair: Amerikanėt janė obsesivė   13/9/2008, 15:42

Aktorja Selma Blair ka thėnė se amerikanėt janė tė fiksuar pas mėnyrės sė famshme jetėsore.
Ajo thotė se njerėzit nė vendlindjen e saj kalojnė shumė kohe duke i bėrė idhuj personat publikė, siē ėshtė aktorja Lindsay Lohan dhe familja e saj.
“A nuk mendoni se ka shumė amerikanė tė zhgėnjyer? Tė gjithė kėtu janė tė fiksuar pas gazetave tė cilat shkruajnė pėr tė famshmit, pėr jetėn e tyre, dhe dėshirojnė tė bėhen si ata. Nė Amerikė ka njerėz tė cilėt e pėrcjellin ‘reality’ shoun e Lohanėve dhe dėshirojnė tė bėhen si Dina dhe Ali Lohan dhe tė jetojnė nė njė shtėpi si tė tyren”, ka qenė fjalėt e Blair nė njė emision televiziv.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Blair: Amerikanėt janė obsesivė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: