Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 David pengon aventurėn e Victorias

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: David pengon aventurėn e Victorias   13/9/2008, 15:48

Planet e Viktoria Beckham dhe shoqes sė saj mė tė mirė, Eva Longoria, pėr tė hapur njė klub nė Las Vegas janė vėnė nė rrezik nga burri i kėngėtares, David.
Ish-anėtarja e grupit, “Spice Girls” dhe aktorja e serialit, “Desperate Housewives”, dėshirojnė tė nisin njė biznes tė pėrbashkėt duke planifikuar tė hapin njė klub luksoz, i cili do ta pėrfshinte restorantin e Longorias, “Beso”, dhe njė kazino.
Mirėpo asi i futbollit, Davidi Beckham, mendon s gruaja e tij po pėrfshihet nė shumė gjėra dhe nuk dėshiron ta lejojė ta realizojė projektin e ri.
“Eva ka kėrkuar nga Victoria qė t’i ndihmojė pėr njė biznes tė ri, dhe asaj i ka pėlqyer shumė. Mirėpo pasi ka diskutuar me David, ai i ka thėnė se duhet tė merret me gjėrat tė cilat di t’i bėjė dhe tė mos hapet shumė”, ka thėnė njė burim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
David pengon aventurėn e Victorias
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: