Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ashley Judd kundėr trafikimit tė qenieve njerėzore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ashley Judd kundėr trafikimit tė qenieve njerėzore   13/9/2008, 15:50

Aktorja Ashley Judd ka thėnė se ka vendosur ta ngrit zėrin kundėr trafikimit tė qenieve njerėzore, pasi konsideron se ka ngecje nė luftimin e kėtij problemi dhe ka shtuar se duhet tė ndizen motorėt dhe Kombet e Bashkuara tė ndihmojnė nė luftimin e kėsaj dukurie.
“E di se ka shumė tė pathėna dhe tė thėna pėr ata qė kanė ndihmuar. Mendoj se dikush do tė bashkohet me mua dhe ta ndihmojmė kėshtu KB-nė pėr ta luftuar kėtė dukuri ”, ka thėnė aktorja gjatė njė konference pėr shtyp nga selia e KB-sė
Judd ka fituar dy herė “Golden Globe” pėr dy rolet e saj nė filmat "De-Lovely" dhe "Kiss the Girls". Ajo po ashtu ka ndihmuar nė luftimin e AIDS-it duke qenė ndihmuese nė shumė fushata tė organizuara nga shoqatat joqeveritare nė SHBA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ashley Judd kundėr trafikimit tė qenieve njerėzore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: