Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bleona preferon jetėn e natės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bleona preferon jetėn e natės   13/9/2008, 15:52

Pothuajse gjatė gjithė muajit qershor kėngėtarja, Bleona Qerreti, ėshtė parė duke udhėtuar natėn nėpėr qytetin e Prishtinės, por edhe nėpėr vende tė tjera, me tė dashurin e saj, Gani Bardha.
Edhe pse tė dytė kanė paralajmėruar pėr media se do tė martohen, duket se martesa e tyre ėshtė bėrė njė histori nė vete, pasi qė asnjėri nga ēifti nuk ka vendosur pėr kėtė.
Bleona kur ėshtė pyetur pėr kėtė zakonisht ka thėnė se ka qenė e zėnė mė punė dhe se nuk ka pasur kohė pėr tė organizuar dasmėn ashtu sikurse ka ajo dėshirė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Bleona preferon jetėn e natės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: