Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 ...:: "MANCHESTER UNITED" ::...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: ...:: "MANCHESTER UNITED" ::...   15/11/2007, 00:58

Drejtuesit e "Djajve" po mendojnė pėr t'ua rimbursuar paratė tifozėve tė tyre, qė nuk do tė udhėtojnė nė RomėNgjarjet e fundit qė ndodhėn nė Itali kanė pushtuar gjithė Europėn. Ato kanė pasur njė jehonė kaq tė madhe nė tė gjithė botėn, sa drejtuesit e Manēester Junajtidit janė duke menduar qė t'ua rimbursojė paratė e biletave tifozėve tė tyre, qė i kanė blerė ato pėr ndeshjen e Ligės sė Kampioneve, qė zhvillohet mė 12 dhjetor nė Romė. Ky vendim i klubit ėshtė stimuluar nga ngjarjet e fundit tė ndodhura nė stadiumin "Olimpik" tė Romės. Sigurisht qė data 12 dhjetor ėshtė ende larg, rreth njė muaj larg, por anglezėt duket se nuk kanė shumė besim se deri nė atė periudhė gjendja do tė ndryshojė e do tė jetė mė e sigurt. Humbja e jetės sė tifozit lacial Sandri dhe pėrleshjet me policinė nėpėr rrugė kanė ngjallur dyshime edhe nė arenėn ndėrkombėtare pėr futbollin italian.


Ndeshja e "Djajve" nė "Olimpiko" ėshtė shumė e rėndėsishme pėr kualifikimin e tyre pėr nė fazėn e ardhshme tė Ligės sė Kampioneve, megjithatė, pėr momentin, te skuadra angleze mendohet gjithēka, pėrveē futbollit. Pėrleshjet e ndodhura kėtė fundjavė u kanė kujtuar Kristiano Ronaldos dhe shokėve tė tij pėrleshjet e njė viti mė parė, pikėrisht nė "Olimpiko", ku shumė nga tifozėt anglezė u gjakosėn. Pėr kėtė arsye, skuadra ka menduar qė t'i rimbursojė tifozėt qė e kanė blerė qė tani billetėn pėr atė ndeshje dhe qė kanė ndryshuar mendje. Sipas tė pėrditshmes britanike "Daily Mirror", janė rreth 1 800 tifozė qė kanė blerė bileta qė tani pėr kėtė ndeshje. "Jemi nė kontakt me ēdo gjė qė ndodh nė Itali dhe po monitorojmė ngjarjet, ka thėnė Fill Taunsend, zėdhėnėsi pėr shtyp i skuadrės sė Manēesterit. - Do tė presim vendimin qė do tė marrė Ministria e Jashtme angleze dhe mė pas UEFA apo autoritetet italiane, nė lidhje me sigurinė e tifozėve."
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
...:: "MANCHESTER UNITED" ::...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: