Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Tyler pranon vartėsinė nga qetėsuesit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Tyler pranon vartėsinė nga qetėsuesit   13/9/2008, 15:56

Frontmeni i grupit legjendar "Aerosmith", Steven Tyler, ka pranuar se vartėsia e tij nga barnat pėr qetėsimin e dhimbjes e ka dėrguar atė nė rehabilitim.
Kėngėtari ėshtė anėtarėsuar nė njė qendėr rehabilituese nė Pasadena tė Kalifornisė muajin e kaluar, pasi qė nuk kishte mundur tė “vetėpėrmbahej nga mosmarrja e drogės, edhe pse 20 vite mė parė kishte hequr dorė nga drogat e forta.
“Nuk mund tė flija nėse nuk merrja barna pėr qetėsim. Nuk e di pėr tjerėt, mirėpo unė duhej tė ēohesha dhe tė ecja nėpėr dhomė, dhe nuk mė pėlqente njė gjė e tillė”, ka shpjeguar vokalisti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Tyler pranon vartėsinė nga qetėsuesit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: