Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Geti "diss" TBA – TBA tallet me kėngėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Geti "diss" TBA – TBA tallet me kėngėn   13/9/2008, 15:58

13 anėtarėt e "Baba Records", janė munduar ta kritikojnė grupin e muzikės rep, "TBA", dhe sidomos Rebel a.K.a UniKKatil me njė kėngė tė tyre tė re nė albumin e tyre mė tė fundit, "Pika n’vesh".
Por, disa anėtarė tė TBA nė Prishtinė kur e kanė dėgjuar kėngėn aq shumė kanė qeshur me tė saqė kanė thėnė se kėso lloj disi bėn vetėm nė njė anėtarė i thjeshtė i TBA.
“E nėse Rebeli ia bon njė ‘diss’, atėherė Geti le ta pėrfundojė karrierėn e tij muzikore se sa i pėrket rep-it UniKKatil ėshtė mė i njohur. Mos harroni ai e ka shit albumin 20 000 euro, kurse Geti s’mundet as 5000 euro”, ka thėnė njė anėtar i TBA.
Madje rreth 20 anėtarė tė TBA e kanė pėrqeshur edhe festimin e ditėlindjes se Getit nė KTV, dhe kanė thėnė se ēfarė “gangsta”, mundet me qenė Geti ku si femen e feston ditėlindjen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Geti "diss" TBA – TBA tallet me kėngėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: