Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dushku fiton rol nė filmin “Bottle Shock”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Dushku fiton rol nė filmin “Bottle Shock”   13/9/2008, 16:00

Aktorja e Hollwyoodit me prejardhje shqiptare, Eliza Dushku, ka qenė njė zgjedhje e veēantė pėr rolin e baristes nė filmin e ri “Bottle Shock”, pasi qė ajo kurrė nuk pi alkool.
Roli i Joe nė tė vėrtetė ishte shkruar pėr njė aktor mashkull, por ajo pjesė ėshtė rishkruar kur Eliza kishte shprehur interesim pėr filmin, i cili bazohet nė njė shishe tė famshme tė venės nė mes tė Kalifornisė dhe Francės.
“Unė nuk pi alkool, qė ka qenė e ēuditshme pėr njerėzit, ‘Ke bėrė film pėr verėn dhe nuk e pi atė kurrė?’. Unė e luaj vajzėn qė shėrben nė bar nė kėtė film dhe ajo nuk duhet tė pijė derisa ėshtė nė detyrė”, ka thėnė Eliza.
“Kam pirė venė njė herė por kur fillova tė rritem, nė moshėn 19-vjeēare, tė pėrjetoja atė kokėdhimbje nė mėngjes ose atė gulēim nuk ishte aq miqėsore pėr punėn time. Gjithēka ishte mė e pastėr, mė e kthjellėt dhe mė e mirė pėr mua kur ndalova tė pi”, ka shtuar Eliza.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Dushku fiton rol nė filmin “Bottle Shock”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: