Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Zbulohet lidhja e Rihannas

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Zbulohet lidhja e Rihannas   13/9/2008, 16:00

Nėna e yllit tė muzikės R&B, Chris Brown, ia ka zbuluar romancėn djalit tė saj me bukuroshen dhe kėngėtaren, Rihanna, duke thėnė se ajo ėshtė femra mė seksi dhe mė e ėmbėl me tė cilėn Chris ka dalė ndonjėherė.
Joyce Hawkins kishte marrė pjesė nė sallėn e ndarjes sė ēmimeve, BET Awards, sė bashku me djalin e saj dhe tė ‘dashurėn’ e tij, duke folur vazhdimisht vetėm fjalė tė bukura pėr Rihannan.
Tė pranishmit kanė pohuar se Rihanna dhe Brown me tė arritur nuk i kishin fshehur aspak emocionet pėr njėri-tjetrin.
“Ata hyrėn duke u mbajtur pėr dore dhe duke e puthur njėri-tjetrin nė qafė”, ka thėnė njė i pranishėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Zbulohet lidhja e Rihannas
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: