Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vesa Luma me spot dhe kėngė tė re

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Vesa Luma me spot dhe kėngė tė re   13/9/2008, 16:03

Kėngėtarja kosovare, Vesa Luma, do tė paraqitet me njė kėngė tė stilit ritmik pėr adhuruesit e saj nė Kosovė.
Kėngėtarja kosovare, ka thėnė pėr telegrafi.com se kėnga ėshtė shumė ritmike por titulli i kėngės ėshtė lėnė surprizė nga kėngėtarja.
“Ėshtė njė kėngė tamam pėr mėrgimtarėt, tė cilėt ma merr mendja se do ta pėlqejnė atė”, ka thėnė kėngėtarja.
Luma ėshtė duke vazhduar karrierėn e saj me hov tė madh. Duket se lidhja e saj me Genc Dobroshin ka bėrė qė ajo mos tė ndalet nė karrierėn e saj muzikore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Vesa Luma me spot dhe kėngė tė re
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: