Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mtv Awards, tre cmime per Britney Spears.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mtv Awards, tre cmime per Britney Spears.   15/9/2008, 04:24

Triumf pėr Britney Spears nė “Mtv Awards”, qė u ndanė mbrėmjen e kaluar nė Los Angeles. Tre kanė qenė ēmimet qė Lolita e popit ka ēuar nė shtėpi. Spears ka marre me singellin “Piece of Me” tre ēmime: "Videoja mė e mirė e Vitit", "Video me e mirė pėr kategorinė e femrave" dhe "Video mė e mirė Pop".

Ēmimi pėr "Videon mė tė mirė nė kategorinė meshkuj" e mori kėngėtari Chris Brown me “With You”.

“Linkin Park” kanė fituar nė kategorinė e video mė e mirė rok me “Shadow of the Day”, ndėrsa video hip-hop i shkoi Lil Wayne me kėngėn “Lollipop”.

Nė fund “Tokyo Hotel” fituan ēmimin si artistet mė tė mirė tė rinj

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Mtv Awards, tre cmime per Britney Spears.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: